Dr n. med Krzysztof Pławski - gabinet konsultacji onkologicznych

Dr n. med. Krzysztof Pławski

Szanowni Państwo,

witam na stronie internetowej mojego Specjalistycznego Gabinetu Lekarskiego specjalizującego się w diagnostyce onkologicznej chorób piersi.

Jestem chirurgiem od ponad 25 lat i od początku specjalizacji praktykuję w bydgoskim Centrum Onkologii, które uznawane jest za najlepszą placówkę onkologiczną w Polsce.

Zadałem z wyróżnieniem specjalizację II stopnia z chirurgii onkologicznej i tą właśnie trudną dziedziną chirurgii zajmuję się na co dzień pracując w bydgoskim Centrum Onkologii.

Moją codzienną praktyką kliniczną jest diagnostyka i leczenie pacjentek ze schorzeniami piersi.

Praca ta jest ściśle powiązana z moją pracą naukową i dydaktyczną.

Swoją wiedzę i umiejętności w zakresie chirurgii onkologicznej prezentuję również na licznych konferencjach i spotkaniach naukowych.

W moim gabinecie wykorzystuję doświadczenie zdobyte w trakcie ponad dwudziestu pięciu lat pracy w wiodącym krajowym ośrodku onkologicznym i tysiącach wielogodzinnych zabiegów operacyjnych, co pozwala mi oferować adekwatną jakość usług w prywatnej praktyce.

Jako chirurg chcący zapewnić Pacjentom  najwyższy poziom usług regularnie poszerzam swoją wiedzę i podnoszę kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w  licznych zjazdach, kursach,  konferencjach i sympozjach naukowych.

Oferuję pacjentom moją wiedzę i umiejętności, zawsze dbając o to, by każdego z nich traktować indywidualnie i ze zrozumieniem.

Moje zainteresowania zawodowe koncentrują się wokół leczenia skojarzonego raka piersi, zwłaszcza śródoperacyjną radioterapią w raku piersi, operacjach odtwórcze i rekonstrukcyjnych – operacje onkoplastyczne w raku piersi .

serdecznie zapraszam

dr n. med. Krzysztof Pławski